ST3.5-MM-4P-xM
HomeCablesAudio Cables3.5mm Stereo Cables
ST3.5-MM-4P-xM
Stereo 3.5mm Male to Male Audio Cable 4-pole – 1M/2M
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
AVAILABILITY: instock
3.5mm Stereo Splitter to 2x Female Jack Adapter-Gold plated
AVAILABILITY: instock
3.5mm Stereo Socket Solder Type-Black Tail
AUDIO 3.5MM ST PLUG TO 2X RCA PLUG (WHITE/RED) CONNECTOR LENGTH : 1.8M / 3M /5M
3.5mm U Shaped Stereo Splitter to Mic & Headset Adapter
AUDIO 3.5MM STEREO SOCKET TO 2X RCA PLUG (WHITE/RED) CONNECTOR LENGTH : 1.8M
Microphone cable 2-core copper+shield+foil OD:6mm 22AWG PVC Black (500m/drum)
Stereo 3.5mm Male to Female Audio Cable 4-pole – 1M/2M
Stereo 3.5mm Male to Female Audio Cable – 05M/1M/2M/3M
Stereo 3.5mm TRRS Male to 2x Female Headset Y-Splitter cable (audio+mic)
3.5mm Stereo Female to Female Adapter
3.5mm Stereo Plug Solder Type-Black Tail
AUDIO 3.5MM STEREO SOCKET TO 2X RCA PLUG (WHITE/RED) CONNECTOR LENGTH : 40CM